Relax v Tatrách
Rodinný pobyt
Seniorský pobyt 55+
Silvester a vianoce

Vitajte v Hoteli RYSY*** vo Vysokých Tatrách

Hotel Rysy*** sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Tatranská Štrba.


Poloha hotela je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov a neďalekých jaskýň.


Hotel Rysy*** je svojou polohou a výhodnými cenami vhodný pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy, pobyty seniorov, vzdelávanie a pracovné stretnutia.


Celoročne ponúkame výhodné akciové pobytové balíčky. Pre rodiny s deťmi sme pripravili cenovo výhodný pobyt , pre seniorov ponúkame večere grátis a k tomu 50% zľavu na procedúry v hotelovom relax centre.

Príďte si oddýchnuť do Vysokých Tatier - pripravili sme pre Vás výhodný pobyt "Relax v Tatrách", výhody ktorého môžete využívať už pri pobyte nad 2 noci. Viac o hotelových akciách sa dočítate na podstránke "Akciové pobyty".


Firmám ponúkame možnosť usporiadať v priestoroch hotela rôzne firemné akcie, školenia za výhodné ceny. Priestory hotela sú Vám samozrejme k dispozícii aj na rôzne spoločenské a rodinné podujatia.


Happy Tatry klip

 

AKTUÁLNE OZNAMY !!!
5.etapa cyklistických pretekov Tour de Pologne bude 07.08.2014 prechádzať okolo nášho hotela - DÔLEŽITÝ OZNAM PRE HOSTÍ!

 Stanovisko Hotela Rysy k vzniknutej situácii v súvislosti s insolventnosťou
spoločnosti Spojka Group.s.r.o. - bývalého prevádzkovateľa portálu Zapakatel