Konferencie a teambuilding

Konferencie, semináre, školenia, profesionálne firemné akcie.
Firemné akcie

Konferencie, semináre, školenia …

Plánujete firemnú akciu? Chcete len spestrenie Vášho programu o rôzne pohybové aktivity, alebo očakávate viac než len obyčajnú zábavu?

Ponúkame Vám oboje. K dispozícii je Vám počas celého roka niekoľko rokovacích priestorov pre uskutočnenie kongresov, školení, seminárov, firemných prezentácií a iných spoločenských akcií. Vo všetkých rokovacích priestoroch je možnosť pripojenia na Internet. V hlavnej konferenčnej sále je WIFI a sieťový rozvod na PC. Kapacita konferenčnej miestnosti je do 100 osôb – školské rady – veľkoplošná obrazovka – LCD TV (možnosť ďalších úprav podľa požiadaviek),data projektor, elektrické plátno, flipchart, karaoke, XBOX. Kapacita salónika 20 osôb – rokovací stôl, LCD TV, flipchart (možnosť ďalších úprav podľa požiadaviek). Kapacita miestnosti panoráma sa dá variabilne usporadúvať od 20 do 80 osôb v miestnosti je možné pripraviť TV, plátno a WIFI.

Veľmi radi splníme všetky vaše požiadavky prosím neváhajte nás kontaktovať.

Firemný víkend, teambuilding, školenie, zamestnanecký večierok

Ponúkame Vám výnimočné ponímanie firemných akcií. Okrem konferenčnej sály s vybavením, vynikajúceho jedla a možnosti večerného programu v hlavnej reštaurácii hotela pred hotelom ako j na terase hotela, ponúkame zážitok, ktorý si doprajete priamo v srdci Tatier.

Animačný program vám zabezpečíme cez renomované zážitkové agentúry presne podľa vašich požiadaviek.

Tak neváhajte a poďme do toho spolu.

Kontakty

TELEFÓN
+421 914 206 420

EMAIL
info@hotelrysy.sk

ADRESA
Hotel Rysy***
059 41 Tatranská Štrba

Napíšte nám

Kontaktujte nás. Radi odpovieme na Vaše otázky!